Treenerid

Treener Mairi

Mairi

Mairi on tantsimisega tegelenud juba teismeeast saati. Selle aja jooksul on ta on õppinud hip-hopi, aastaid tegelenud kõhutantsuga ning olnud ka kõhutantsu showgrupi liige, mis võimaldas koguda palju esinemiskogemust. Aastal 2016 võitis postitants tema südame täielikult. Sellel aastal alustas Mairi postiakrobaatika treeningutega ja hiljem lisandusid ka exotic pole trennid, millele ta ka truuks jäi.

Mairi on täiendanud end mitmete tuntud oma ala professionaalide käe all, kelle hulka kuuluvad näiteks sellised tantsijad nagu Anastassia Skukhtorova, Kaya Blum, Eva Bembo, Alyona Amber, Sasha Meow, Sarah Scott jpt.

2020. aastal sai teostatud ka pikaaegne tantsualane unistus ning avatud omaenda postitantsustuudio – Pole Mermaids.

Võistlused:

  • Moskva Exotic Generation New Face 2019 festivali Old School kategooria

Eliise

Eliise on tegelenud postitantsuga üle 6 aasta. Selle aja jooksul on ta osalenud enam kui neljakümnel erineval workshopil, millest nii mõnedki on läbi viidud selliste tuntumate õpetajate poolt nagu Oona K, Dan Rosen, Marion Crampe, Anastasia Shukhtorova, Polina Syniachenko ja Pink Puma.

Postitantsuga alustas ta 21-aastaselt ilma igasuguse eelneva sportliku tausta ja painduvuseta. Lisaks postitantsule tegeleb Eliise ka õhukanga, õhurõnga ja akrobaatikaga.

Treeneritööd alustas Eliise 2016. aastal. Lisaks regulaarsetele trennidele meeldib talle end ka täiendavalt koolitada workshoppidel. Enamik ajast on Eliise aga treeninud iseseisvalt ning tänase suurepärase painduvuse on ta saavutanud tänu aastatepikkusele harjutamisele.

Oma trennides on Eliise soov aidata õpilastel saavutada kõik nende eesmärgid, tagamaks, et õpilane lahkub trennist hea tujuga.

Tema stiili iseloomustavad jõud ja painduvus, mis on omavahel kombineeritud. Eliise liikumises on alati domineerival kohal spagaadid ning ta eelistab pigem keerlevat posti kui staatilist. Kui ta aga võtab ette staatilise, siis meeldib talle rohkem teha jõuelemente ja kukkumisi (drop).

Ta usub, et igaüks on võimeline posti peal osavaks ja painduvaks saama – peab lihtsalt endasse uskuma!

Kvalifikatsioonid:

  • X-Pole Level 1 & 2 treeneri pabereid
  • IPSF Code of Points koolitus
  • IPSF Level 1 Anatomy, Physiology and Biomechanics koolituse
  • On hetkel omandamas III taseme kutsetunnistust harrastusvõimlemises

Võistlused:

  • Pole Art Estonia 2016 finalist
  • Miss Pole dance UK 2018 Semi-Pro finalist
  • Poleemotion 2019 finalist
  • Empire State of Art Poland kolmas koht
Treener Eliise
Treener Liina

Liina

Liina, esinejanimega Miss Redina, on tantsimisega tegelenud üle poole oma elust. Olles proovinud erinevaid tantsustiile, avastas ta endale kõige südamelähedasema stiili, milleks on naiselikud ja võrgutavad sensuaalsed tantsud, nagu stripptants, burlesk ja exotic pole dance.

Ammutades inspiratsiooni neist kõigist, on ta välja arendanud endale kõige omasema stiili, mida nimetab sensuaalseks tantsuks.

Tantsides on tema jaoks kõige olulisem tunda end hästi oma kehas ja teha vaid seda, mis loob hea enesetunde ja pakub hingerõõmu.

Julgus väljendada oma naiselikku sensuaalsust ja seksuaalsust on see, mida Liina soovib edasi anda ka oma õpilastele.

Elina

Elina on väga andekas exotic pole dance stiili tantsija, kelle kodulinnaks on Riia. Tema postitantsu teekond sai alguse Taanis aastal 2016, kuid 2018. aastal Eestisse kolides sai hoopis exotic stiil osaks tema elust.

Elina on ulatuslikult tegelenud tantsimisega juba lapsepõlvest saati. Sealjuures on ta tegelenud ka 10 aastat peotantsuga.

Treenerina on ta töötanud umbes aasta aega ning ta on selle aja jooksul näidanud, et ta on väga professionaalne ja vastutustundlik õpetaja. Elina jaoks on tähtis tema õpilaste heaolu trennides – kõige tähtsamaks peab ta korralikku soojendust ning seda, et ta õpilased oleksid teadlikud erinevate liigutuste keerukusest, et nad oskaks sellega treenides arvestada. Samuti on tema jaoks oluline detailidega töötamine, vaheldusrikkus trennides nii uute koreograafiate kui ka elementide näol ning individuaalsus – igale õpilasele tuleb läheneda vastavalt tema tasemele.

Elina on juba andnud workshoppe ka väljaspool Tallinnat ning esinemas on ta käinud Venemaal, Saksamaal ja Valgevenes.

NB! Elina tunnid toimuvad inglise-vene keeles!

Treener Elina