Treenerid

Mairi

Mairi on tantsimisega tegelenud juba teismeeast saati. Selle aja jooksul on ta on õppinud hip-hopi, aastaid tegelenud kõhutantsuga ning olnud ka kõhutantsu showgrupi liige, mis võimaldas koguda palju esinemiskogemust. Aastal 2016 võitis postitants tema südame täielikult. Sellel aastal alustas Mairi postiakrobaatika treeningutega ja hiljem lisandusid ka exotic pole trennid, millele ta ka truuks jäi.

Mairi on täiendanud end mitmete tuntud oma ala professionaalide käe all, kelle hulka kuuluvad näiteks sellised tantsijad nagu Anastassia Skukhtorova, Kaya Blum, Eva Bembo, Alyona Amber, Sasha Meow, Sarah Scott jpt.

2020. aastal sai teostatud ka pikaaegne tantsualane unistus ning avatud omaenda postitantsustuudio – Pole Mermaids.

Võistlused:

  • Moskva Exotic Generation New Face 2019 festivali Old School kategooria
  • Pole Emotion Zoom edition 2021, exotic semi-pro, teine koht
  • Fusion Pole Championship 2023,  exotic semi-pro

Kadri

Kadri leidis tee postitantsu juurde 7 aastat tagasi, kui ta tundis, et tavaline rühmatrenn talle enam huvi ei paku. Sellest hetkest alates on tema süda olnud võetud postitantsu poolt. Treenerina on Kadri töötanud juba kolm aastat. Kuna hariduselt on Kadri eripedagoog, on õpetamine olnud tema kirg juba ammu. 

Kadri õpetab postitantsu kõikidele tasemetele. Tema abiga suudad sa sooritada kõik trikid! Kadri on elav ja vaba suhtleja ning talle on oluline, et trennist lahkud sa veel parema tujuga kui sa sinna tulid.

Treener Gertu

Gertu

Gertu alustas teekonda postitantsu maailmas 4 aastat tagasi. Gertu jaoks on postitants oluline, sest see annab enesekindlust ja powerit. Ta on täiendanud end välismaal postitantsu laagrites ja õppinud selliste tantsijate käe all nagu Eva Bembo ja Kaya Blum. Gertul on õnnestunud ka osa võtta Pole Emotioni võistlustest Lätis. Tema eesmärk on tulevikus veel kindlasti võistlustel end proovile panna.

Gertu õpetab postitantsu algajaid, kus õpitakse lihtsamaid poose, istumisi, ronimist ja piruette. Treener Gertu jaoks on oma arengu jäädvustamine väga oluline, seepärast julgustab ta oma õpilasi iga trenni lõpp oma saavutusi filmima.