Treenerid

Treener Mairi

Mairi

Mairi on tantsimisega tegelenud juba teismeeast saati. Selle aja jooksul on ta on õppinud hip-hopi, aastaid tegelenud kõhutantsuga ning olnud ka kõhutantsu showgrupi liige, mis võimaldas koguda palju esinemiskogemust. Aastal 2016 võitis postitants tema südame täielikult. Sellel aastal alustas Mairi postiakrobaatika treeningutega ja hiljem lisandusid ka exotic pole trennid, millele ta ka truuks jäi.

Mairi on täiendanud end mitmete tuntud oma ala professionaalide käe all, kelle hulka kuuluvad näiteks sellised tantsijad nagu Anastassia Skukhtorova, Kaya Blum, Eva Bembo, Alyona Amber, Sasha Meow, Sarah Scott jpt.

2020. aastal sai teostatud ka pikaaegne tantsualane unistus ning avatud omaenda postitantsustuudio – Pole Mermaids.

Võistlused:

  • Moskva Exotic Generation New Face 2019 festivali Old School kategooria

Yoko

Yoko on postitantsuga tegelenud alates 2014. aastast ja treenerikogemust on tal nüüdseks üle 5 aasta. Postitants oli Yoko jaoks esimene kokkupuude spordiga üldiselt ja tantsuga spetsiifilisemalt, ning paelus teda juba esimesest treeningust alates. 2019. aastal läbis ta Xpert Teacher Training Programi Sarah Scotti juhendamisel. Ennast täiendanud on ta muuhulgas Anastasia Sktuhorovna, Natasha Wangi, Doris Arnoldi, Alex Schukini, Sarah Scotti ja Jeyne Butterfly töötubades. Kirgliku Exoticu stiili viljelejana on tal olnud võimalus tantsida Eva Bembo, Alyona Amberi, Mari Platicina ja teiste tuntud tantsijate käe all. Lisaks postitantsule tegeleb ta ka õhukanga ja õhurõngaga, millega astus üles 2019. Aastal Zero Gravity festivalil ning saavutas II koha. Suviti kohtab teda wakepargis ja talviti lumelaual Alpides.

Pole Mermaids stuudios annab Yoko kahte stiili: Pole acrobatics ja Pole Heels. Oma trennides paneb Yoko üldiselt rõhku eelkõige erinevate põnevate kombinatsioonide loomisele, mis pakuvad pinget ja avastamisrõõmu kõigile trennis osalejatele, olenemata tasemest. Tema jaoks on väga oluline arendada lisaks jõule ka liikumise graatsilisust ning oskust luua tantsulist tervikut. Kõige olulisem aga on leida igale õpilasele sobiv lähenemine eesmärgiga tagada nii eduelamused kui ka pidev areng sõltumata õpilase taustast ja varajasemast kokkupuutest tantsu või spordiga. Kõik on teretulnud!

Treener Yoko
Treener Gertu

Gertu

Gertu alustas teekonda postitantsu maailmas 4 aastat tagasi. Gertu jaoks on postitants oluline, sest see annab enesekindlust ja powerit. Ta on täiendanud end välismaal postitantsu laagrites ja õppinud selliste tantsijate käe all nagu Eva Bembo ja Kaya Blum. Gertul on õnnestunud ka osa võtta Pole Emotioni võistlustest Lätis. Tema eesmärk on tulevikus veel kindlasti võistlustel end proovile panna.

Gertu õpetab postitantsu algajaid, kus õpitakse lihtsamaid poose, istumisi, ronimist ja piruette. Treener Gertu jaoks on oma arengu jäädvustamine väga oluline, seepärast julgustab ta oma õpilasi iga trenni lõpp oma saavutusi filmima.