Stiilid

Treener MairiPostitants on üha rohkem populaarsust koguv tantsustiil maailmas. See on ala, mis nõuab tantsijalt jõudu, vastupidavust ja graatsiat. Pealtnäha lihtsate trikkide sooritamiseks võib kuluda aastaid. Postitantsu tunnis keskendutakse trikkide ja kombinatsioonide õppimisele, mida sooritatakse posti peal.

Algajate tundi on teretulnud kõik, kes ei ole varem postitantsuga kokku puutunud või on sellega tegelenud vähem kui aasta. Tunnis õpime lihtsamaid kombinatsioone ja trikke, kasutades nii pöörlevat kui ka staatilist posti. Trenni käigus õpime nippe, kuidas posti enda kasuks tööle panna ning seda usaldada.

Kesktaseme tundi on oodatud kõik, kellel pea alaspidi rippumine ei ole enam võõras ja algajate trennis on liiga igav. Trennis keskendutakse keerukamatele kombinatsioonidele ja trikkidele, mis nõuavad rohkem tugevust ja vastupidavust.

Edasijõudnute trennis keskendutakse elementidele, mis nõuavad kehalt palju jõudu, painduvust ja julgust. Siin õpime keerukamaid variatsioone kesktaseme trennis omandatud trikkidest ja kombinatsioonidest.

NB! Trennis on vajalikud lühikesed püksid ning trennitopp. Trenn toimub paljajalu. Vähemalt 12 tundi enne treeningut ära end kreemita, vastasel juhul on su nahk liiga libe ning sa ei püsi postil.

Pole Choreo – see on koreograafiatund, kus me tantsime nii posti ümber kui ka posti peal. Kasuks tuleb, kui sul on juba väike postitantsu kogemus olemas ning tead lihtsamaid liikumisi. Tunnis õpime koreograafiaid, mis sobituvad muusikasse, on oma olemuselt naiselikult sensuaalsed või hoopis hip-hopilikud. Siin trennis tuleb kasuks põlvekaitsmete olemasolu. Varuda võid endale ka põlvikud ja pikad retuusid. Tantsimine toimub ilma jalanõudeta. Riietus sõltub koreograafiast ning täpsema info annab sulle juba treener.

Treener MairiExotic pole dance on seksuaalne ja võrgutav postitantsu suund, mis on oma juured saanud striptiisist. See on voolav ja sujuvate liikumistega väga naiselik tantsustiil, mida tantsitakse kõrgetel platvormkingadel. Sellele stiilile pole omane posti peal trikitamine vaid trikke sooritatakse pigem põrandal posti abiga, kuid ka see oleneb vastavast stiilist ja tantsijast

Algajate trennis keskendume baasliikumistele, harjutades tasakaalu, voolavust ja õpime oma seksuaalsust tundma. Siia on teretulnud ka täiesti algajad, kellel postitantsu kogemus puudub. Tunnis õpime ka lihtsamaid koreograafiaid, kui ka floor worki. Põhirõhk on pidevate korduste sooritamises, et liigutused kinnistuksid lihasmällu ning teeme seda kõike rahulikus tempos. Tundi tulles tunne end vabalt! Kui tahad tõmba jalga võrksukad ning seksikas top, et end veel kaunimana tunda! Kuigi exoticut tantsitakse spetsiaalsete platvormkingadega, siis nende puudus pole trenni tulekuks takistuseks.

Kesktaseme tunnis õpime erinevaid koreograafiaid nii exotic flow kui ka hard exotic stiilis. Õpime veidi keerukamaid liikumisi ja pikemaid koreograafiaid. Ära unusta põlvekaitsmeid ja kingi!

NB! Exotic trenni jaoks on vajalikud postitantsu kingad ja põlvekaitsmed. Kingade puudumisel võid vabalt tantsida ka sokkides.

Treener LiinaSensual dance – Sensuaalne tants postiga ja ilma on tund, mis sobib naistele, kes soovivad olla enesekindlamad oma naiselikkuses ning julgeda väljendada oma sensuaalsust. Tunnis õpime koreograafiaid, mis on sobilikud nii algajale kui ka kogenud tantsijale, tegeleme keha plastilisuse arendamisega ning ei unusta ka tantsija jaoks olulist venitust. Selles tantsutunnis on rõhk kõige enam enesetundel, end omas kehas hästi tundmisel. Tegemist on turvalise keskkonnaga, kus saab avastada ja väljendada oma võrgutavat ja sensuaalset naiselikkust.

Tunniks sobiv riietus: spordirinnahoidja ja/või topp, lühikesed püksid või retuusid, põlvekaitsmed. Tunnis võib soovi korral kanda postitantsukingi.

VenitustrennVenitustreening on igale tantsijale väga vajalik ja kasulik treening. Korralik venitamine aitab ära hoida lihasvigastusi ja -pingeid ning aitab kehal kiiremini koormusest taastuda.

Samuti aitab venitustrenn viia su kehast välja mürgiseid ainevahetuse lõpp-produkte ning tõstab sinu füüsilist võimekust. Kas pole mitte tore!

Lisaks maandab see pingeid ka emotsionaalselt.

Paindlik keha on eelduseks kaunite ja keerukate trikkide sooritamiseks postil.

Tundi pane selga mugavad riided, mis ei takista kehal liikuda. Stuudios on joogamatid olemas, kuid soovi korral võid kaasa võtta enda oma.